Nová Fukušima? Podle mě spíše kontejner

25. března 2012 v 15:49 | Kotě v síti |  Moje postřehy, úvahy atd
Dnes dopoledne jsem poprvé navštívila nové ostravské obchodní a zábavní centrum Nová Karolína. Nevěděla jsem, co od toho čekat, jelikož někteří lidé mi říkali, jak je to tam super, někteří, že ne. Jelikož ale většinou nedávám na názory druhých, tak jsem si svůj obrázek o tomhle super drahém obchoďáku udělala sama.


Když jsem vešla dovnitř, tak jsem se ze všeho nejdřív snažila najít informační panel, mapku, nebo aspoň hostesku, která mi poradí, kam mám jít, abych našla obchody, které bych ráda navštívila. Nic ani nikoho jsem nenašla, a tak jsem se posílila v Burger Kingu, kde mimochodem stálo nejvíce lidí, ostatní fastfoody, jako McDonald, KFC, byly téměř prázdné, a vydala jsem se prozkoumat horní patro.
Jako první jsem zalezla do M&S. Nevím, jestli to byl jen můj pocit, ale měla jsem dojem, že personál tam je mnohem příjemnější a ochotnější, a tak mi to přišlo i v ostatních obchodech, které jsem navštívila. To je ale asi tak to jediné pozitivní, co mě k "Nové Fukušimě" napadá.
Vše strašně zmatené, chaotické, obchody poskládány jeden vedle druhého, propletené uličky atd. Když jsem končně našla informační tabuli, tak jsem z ní ani nedokázala pořádně pochopit, kam mám jít, pokud chci navštívit Fann. Naštěstí byla o patro níž (cca 30 schodů) slečna u informačního pultíku, která mi poradila. Ale vyjít ty schody a znova jít bůhví kam, to mě totálně zničilo. Byla jsme tak utahaná, že jsem se na polovinu obchodů, které jsem chtěla navštívit, vykašlala. Když jsem se teda po asi třech hodinách strávených lítáním sem a tam rozhodla odkráčet domů, nevěděla jsem kudy. Musela jsem opět vyjet 2 patra, obejít ho celé, abych našla východ, kterým jsem chtěla odejít.
Takže toto obchodní centrum ze mě svou věrnou zákaznici mít nebude. No a když si ještě představím, že se měl na jeho místě nahcázet park..ach jo.
Nehledě na to, že z venku vypadá jako velký, nechutný, bílý kontejner.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ZeZe ZeZe | 25. března 2012 v 16:10 | Reagovat

Budu asi jako ty, nedám tedy na tvůj názor :D Nevím, každý říká něco jiného- je to super, je to hrůza. já tam jetš ěn nebyla a v blízké budoucnosti toto centrum asi ani nenavštívím. Není to proto, že bych se tam netěšila, protože se těším moc, ale proto, že teď tam bude hodně lidí, takže až ten humbuk opadne, too centrum navštívím :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama