Duben 2012

Thanks God for the beautiful weather!

29. dubna 2012 v 17:52 | Kotě v síti |  Každodenní realita
Tak co, jak si užíváte tenhle krásný víkend? :) Já už mám pocit, že je léto a prázdniny :D

V pátek jsem měla takovou radost, když zazvonilo na konec vyučování! S kámoškou sjem šla na pizzu a potkali jsme děcka ze základky, takže paráda prostě :) No ale, že to teda byl den blbec! Chtěla jsem posekat zahradu, no jenže jsem vzala do ruky sekačku a co se nestalo-sekačka přestala fungovat :D Mamka mě poprosila, jestli bych nezajela na kole nakoupit, takže jsem s radostí souhlasila. Jenže na mém kole mi praskl plášť, takže jsem si půjčila taťkovo. S nejvyšším úsilím jsem si posunula sedátko dolů a v pohodě vyjela. Jenže přišel problém, když se objevil kopec. Když jsem si to kolo pujčovala, nedošlo mi, že má taťka pokaženou přehazovačku a musím opatrně. Jenže ten kopec je fakt prudký, tak jsem začala přehazoval jak divá a co se nestalo-spadl mi řetěz! V životě se mi to nestalo, takže ho ani neumím dát zpátky. Takže jsem pěkně vyšla kopec, nakoupila a šla 5 km v tom horku pěšky! No co :D Uvažovala jsem, jaký film si stáhnout a napadly mě Ženy v pokušení. Začátek mě navnadil, vtipné hlášky babičky Vilmy byly super, ale konec mě trochu zklamal. Nevadí :) Večer jsem chtěla jít pařit, ale zůstala jsem doma a pomohla Tomovi s maturitními otázkami.
V sobotu jsem se probudila s PARÁDNÍ náladou! Sedla jsem si ven, udělala pořádnou manikúru a pedikúru, přečetla skoro celého Pottera a cítila se skvěle! Tak uvolněná a klidná jsem se už dlokuho necítila :) Odpoledne jsme šli s Tomem do ZOO, jelikož jsme slavili 18 měsíců spolu :) Horko nám nevadilo, dali jsme si pořádného langoše a navštívili skoro všechny zvířátka :) Večer jsem si pustila Harryho a padla do postele.
A dnes? Dnes už mi začínají přípravy na parádní Berlín! Už mám nachystané věci, ale to sluníčko mě pořád láká ven, takže jsem opět většinu dne strávila venku :)
Tohle je asi poslední článek před Berlínem, jelikož odjíždím zítra o půlnoci. Tak se tady mějte fajně a doufejte, že si to užiju :)Ach, ta škola

15. dubna 2012 v 13:06 | Kotě v síti |  Každodenní realita
Taky tak moc nesnášíte školu od poloviny dubna až do konce června?

Stará láska nerezaví

14. dubna 2012 v 12:53 | Kotě v síti |  Moje postřehy, úvahy atd
Měli jste někdy, nebo máte, kapelu, zpěváka, herce, nebo jiného umělce, pro kterého bylo označení "nejoblíbenější" málo? Plakáty s jeho/jejiho tváří jste měli místo tapet vašeho pokoje, váš počítač hlásil "Málo místa na disku!", jelikož máte složky s tisíci parádními fotkami vašeho oblíbence a rodiče z vás šíleli, protože se s vámi nedalo bavit? Tak přesně tohle byl i můj případ a má závislost byla skupina Tokio Hotel. A jelikož jsem si nedávno pustila jejich CD, tak mi došlo, že stará láska prostě nerezaví.
All good things come to an end

9. dubna 2012 v 11:56 | Kotě v síti |  Každodenní realita

Zdravím :)

Jak se vyhnout vražedným botám? Opravdu nevím

6. dubna 2012 v 19:00 | Kotě v síti |  Móda
Několik posledních týdnů řeším menší krizi-potřebuju boty-na jaro/léto!

Muži, kteří nenávidí ženy

6. dubna 2012 v 12:12 | Kotě v síti |  Film
Před pár týdny byl v ostravském Librexu tzv. Zlatý víkend, což znamená 20% slevu na všechny knihy, učebnice, časopisy atd. Tak jsem se ze zvědavosti šla kouknout, ať té slevy využiju. A odešla jsem s jednou knížkou. S prvním dílem slavné trilogie Milénium od Stiega Larssona-Muži, kteří nenávídí ženy. Začetla jsem se do ní už v autobuse a nebýt školních povinností, tak ji snad nedám z ruky. A proto jsem si ze zvědavosti stáhla i hollywoodskou adaptaci s Danielem Craigem a ne příliš známou herečkou Rooney Marou.