All good things come to an end

9. dubna 2012 v 11:56 | Kotě v síti |  Každodenní realita

Zdravím :)


Tak co, slečny? Už jste pořádně dostaly karabáčem? Na mě taťka přišel o půl 8 ráno :D Teď ještě čekám, až přijde přítel, mám pro něj skvělou výslužku, plnou samých dobrůtek, které má nejraději :)
Dnes ráno jsem se probudila s hroznou náladou-poslední den posledních prázdnin až do léta! Ach jo, teď mě čeká ještě čtvrt roku snažení se a opravování známek. Rozhodla jsem se ale, že to nebudu tak hrotit. Každou známku, každý test jsem moc prořívala. Je jasné, že bych chtěla y nejlepší známky, ale nebudu se tak moc stresovat, když to pak nevyjde. Vůbec mi nejde matika, nerozumím ji. Tak se přece tak moc nestane, když z ní budu mít ny vysvědčení za 3. Samozřejmě, že se budu snažit, ale když to nevyjde tak co, svět se nezboří. Za několik let se tomu stejně budu smát a na školu, kde berou na průměr stejně nechci jít.
Spíš teď musím být klidná a nad věcí, jelikož přítel maturuje, takže je teď častěji podrážděný, náladový atd., takže tu pro něj chci být a nepřidávat mu problémy.
Jinak prázdniny jsem si moc užila. Rodiče odjeli pryč a miláček u mě celé prázdniny bydlel. Takže jsem si užila spánku do 11, super sex a prostě klidné nic nedělání. :)
A už se nemůžu dočkat léta! Poprvé bude celé podle mých představ. Pojedeme k moři, plánujeme s miláčkem jet pod stan, k Máchovu jezeru atd. Takže doufám, že bude krásné léto a že si ho užiju. Ale to je ještě daleko. Teď nás čeká vrchol školního roku, za který budeme hezky odměněni sluníčkem, koupáním a letními akcemi (snad) :) Takže se snažme, já věřím, že to vyjde :D
A konečně máme kotě! Je to malá britská kočička, která je ale úplný ďábel! Lítá po celém baráku, všechno hned prozkoumá..no jééje, to bude :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sajü Sajü | Web | 9. dubna 2012 v 12:41 | Reagovat

Děkuju. Já se s těmi články ráda piplám, baví mě to a užívám si to!^^ Dá se říct, že je to takový můj relax!:)
U nás se tedy vůbec nechodí, ani jsem ráno neviděla nikoho, kdo by chodil po dvoře s pomláskama, nebo tak, jako když jsem byla malá, dokonce ani nikdo nezvonil, takže žádný výprask. Nadílku dostávám i bez výprasku :D
Doufám, že si užiješ v létě to, co si plánuješ, i hodně toho dobrýho sexu :D Panečku, takhle to napsat na plnou hubu, to je zajímavé :))
Užíj si zbytek volného dne!:)

2 Ew*Edens Ew*Edens | Web | 9. dubna 2012 v 17:21 | Reagovat

sú in pastelové aj neonové idem písať práve o neónových :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama