Jak se vyhnout vražedným botám? Opravdu nevím

6. dubna 2012 v 19:00 | Kotě v síti |  Móda
Několik posledních týdnů řeším menší krizi-potřebuju boty-na jaro/léto!


Kamkoliv ale přijdu, nevidím nic jiného, než 10 cm podpatky, nebo balerínky s papírovou podrážkou. Nic proti návrhářům bot Baťa, Humanic, s'Oliver atd., u kterých je možno koupit si kvalitní boty za příznivé ceny, ale v takových botech prochodit odpoledne je utrpení!
Balerínky jsem nosila poslední asi 2 roky. Ze začátku to bylo v pořádku, ale jakmile se boty trochu sešlapou, už se v nich nedá chodit. Ale to ví asi každá, která je nosí, což jsou snad všechny holky u nás.
A podpatky? To u mě nepřipadá v úvahu. Jsem 177 cm vysoká a můj přítel jen 170 cm. Naši výšku neřešíme, ale přecejen kdybych si boty na nějakém 7 cm podpatku obula, vypadalo by to komicky a asi by se hlavně on necítil dobře. Navíc jsem na podpatcích nikdy nechodila a učit se to teď na vysokých šteklích v ulicích města, jak to dělá většina holek dnes, může působit komicky. No tak, přiznejte se, která z vás se za poslední 3 roky, kdy vysoké podpatky ve stylu Christiana Loubortina letí, nezasmála při cestě na párty nějaké slečně, která balancovala na podpatcích, koukala se neustále pod nohy a co chvilku se zastavovala. Přece když na takových botách chodit neumím, tak je nebudu nosit. Já chápu, že se snaží vypadat sexy, ale chodit jak kačer sexy není.
To jsem se teď ale dostala jinam, než jsem chtěla. Kvůli tak úzkému výběru bot jsem si musela koupit boty na celkem vysokém klínku. Jsem s němi ale spokojená, přestože to není přesně to, co jsem chtěla. Problém teď ale řeší o moje mamka. Shání naprosto klasické černé lodičky na asi 4cm vysokém podpatku. Myslíte si, že je někde prodávají? Ne!
Tak si říkám, je ten výběr prostě jednoduše tak moc zúžený, nebo nám tady do Ostravy posílají zbytky z poboček na západě, které se neprodají?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama