Show you true face

9. dubna 2012 v 17:41 | Kotě v síti |  Moje postřehy, úvahy atd


Tak mě napadlo při pondělním lenošení téma, na které by mě zajímaly vaše názory.
Nějaký ten pátek už jsem na světě, našla jsem si kamarády, přátele, přítele, vybudovala si nějakou pověst a nechala ostatní, ať si o mě udělají nějaké mínění. Ale jsem opravdu taková, jakou mě všichni znají?
Řekla bych, že k nikomu kolem mě nejsem úplně upřímná. Ve škole se často přetvařuju, snažím se být veselá, ale mé kamarádky nemají ani tušení, že píšu příteli SOS smsky s tím, že to v té škole už nevydržím a že spěchám domů, kde mám často slabé chvilky a neudržím slzy.
Doma rodiče zase neví to, že si potají kupuju Vogue, kreslím návrhy šatů a sním o tom, že bych jednou byla módní návrhářka.
Jediný, o kom bych mohla říct, že o mě ví vše, je můj přítel. Zná mé veselé i smutné okamžiky, ví, že jsem složitá osobnost a není se mnou lehké být. A proto ho miluju. Asi jsem si našla spřízněnou duši. Jen je škoda, že jsme se potkali tak brzo. Ale o tom teď psát nechci.
Zajímá mě, jestli to tak mám jen já, nebo jestli v tom nejsem sama. Těžko říct, možná o nás nemusí naši nejbližší vědět úplně všechno. Ale možná je to jen hloupá přetvážka a to, že od sebe lidi odháním a nepustím si je dovnitř je důvod toho, že mi je často úzko.
Možná bych se nad sebou měla zamyslet, ale..jde to? Jenom tka jednoduše se změnit? Změnit to, jak se chováte už 17 let?
Nevim prostě. Co si myslíte vy?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama