Thanks God for the beautiful weather!

29. dubna 2012 v 17:52 | Kotě v síti |  Každodenní realita
Tak co, jak si užíváte tenhle krásný víkend? :) Já už mám pocit, že je léto a prázdniny :D

V pátek jsem měla takovou radost, když zazvonilo na konec vyučování! S kámoškou sjem šla na pizzu a potkali jsme děcka ze základky, takže paráda prostě :) No ale, že to teda byl den blbec! Chtěla jsem posekat zahradu, no jenže jsem vzala do ruky sekačku a co se nestalo-sekačka přestala fungovat :D Mamka mě poprosila, jestli bych nezajela na kole nakoupit, takže jsem s radostí souhlasila. Jenže na mém kole mi praskl plášť, takže jsem si půjčila taťkovo. S nejvyšším úsilím jsem si posunula sedátko dolů a v pohodě vyjela. Jenže přišel problém, když se objevil kopec. Když jsem si to kolo pujčovala, nedošlo mi, že má taťka pokaženou přehazovačku a musím opatrně. Jenže ten kopec je fakt prudký, tak jsem začala přehazoval jak divá a co se nestalo-spadl mi řetěz! V životě se mi to nestalo, takže ho ani neumím dát zpátky. Takže jsem pěkně vyšla kopec, nakoupila a šla 5 km v tom horku pěšky! No co :D Uvažovala jsem, jaký film si stáhnout a napadly mě Ženy v pokušení. Začátek mě navnadil, vtipné hlášky babičky Vilmy byly super, ale konec mě trochu zklamal. Nevadí :) Večer jsem chtěla jít pařit, ale zůstala jsem doma a pomohla Tomovi s maturitními otázkami.
V sobotu jsem se probudila s PARÁDNÍ náladou! Sedla jsem si ven, udělala pořádnou manikúru a pedikúru, přečetla skoro celého Pottera a cítila se skvěle! Tak uvolněná a klidná jsem se už dlokuho necítila :) Odpoledne jsme šli s Tomem do ZOO, jelikož jsme slavili 18 měsíců spolu :) Horko nám nevadilo, dali jsme si pořádného langoše a navštívili skoro všechny zvířátka :) Večer jsem si pustila Harryho a padla do postele.
A dnes? Dnes už mi začínají přípravy na parádní Berlín! Už mám nachystané věci, ale to sluníčko mě pořád láká ven, takže jsem opět většinu dne strávila venku :)
Tohle je asi poslední článek před Berlínem, jelikož odjíždím zítra o půlnoci. Tak se tady mějte fajně a doufejte, že si to užiju :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sajü Sajü | Web | 3. května 2012 v 15:32 | Reagovat

K Berlínu ti můžu říct jenom tolik, že ti ho závidím jak blázen!:'( To počasí je šílené, jsem z něho otrávená a snad ještě unavenější, než když je celé dny zataženo a prší!:D Nejradši bych jen pospávala, a ovívala se tady papírama :D Doufám, že se tady potom ukáže článek o Berlínu ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama