Květen 2012

Nestíhám, nestačím..a (už) nepiju

26. května 2012 v 21:10 | Kotě v síti |  Každodenní realita
Ahoj, ahoj :)
Moc se omlouvám, že je to už týden, co jsem se naposled ozvala, ale vůbec nestíhám :( ¨

Some news :)

19. května 2012 v 16:07 | Kotě v síti |  Každodenní realita
Zdravím :) Jak se máte?

Osoby, které mě v životě něčím inspirovaly a něco mě naučily

12. května 2012 v 14:32 | Kotě v síti |  Moje postřehy, úvahy atd
Samozřejmě, že lidé, kteří mě toho nejvíce naučili je má rodina. Ale o těch tenhle článek nebude. Chci ho věnovat slavným osobnostem, filmovým nebo seriálovým postavám, které mě inspirovaly ať už v módě, nebo v chování.

Moji nej poslední dobou :)

9. května 2012 v 17:01 | Kotě v síti |  Hudba
Ahoj :) Chtěla jsem se s vámi podělit o mou momentálně nejoblíbenější muziku. Některé z nich jsou starší kousky, ale to přece vůbec nevadí ;)

Moje fotky z Berlína

7. května 2012 v 17:10 | Kotě v síti |  Fotky
Tady je pár fotek z Berlína :)

Berlín

7. května 2012 v 14:51 | Kotě v síti |  Každodenní realita
Tak moji milí návštěvníci, jsem zpátky z Berlína. Po týdnu plném chození po všech možných památkách jsem si zničila boty, nohy mě bolí ještě teď a jsem o pár kilo lehčí :D
Přijeli jsme do Berlína asi v 10 ráno a do 12 jsme čekali ja ubytování. Pak jsme se šli projít kolem Berlínské zdi, prošli jsme kus města a večer šli do muzea The Story of Berlin a do protiatomového bunkru. Ani jedno z toho mě moc nezaujalo, ale možná to bylo tím, že jsem byla unavená, celá zpocená a bylo mi neuvěřitelné horko, protože bylo asi 35 stupňů na slunci a já měla dlouhé džíny, uzavřené boty a černé triko :D
Večer jsme chtěli jít na Fernsehturm, ale překvapila nás tradiční demonstrace, které se koná každý rok na 1. Máje. Všude byli těžkooděnci a nechtěli nás ani pustit do ubytovny :D Takže jsme měli nakázáno zůstat v pokojích. Ani mi to nevadilo, v 11 jsme všechny usly z toho, jak jsme byly unavené za celý den.
Nebudu tady vypisovat každý den podrobně, tak jen to nejdůležitější: Navštívili jsme budovu kancléřství, německý parlament (ano, byli jsmje až nahoře v té kopuli!!), Braniborskou bránu, Potsdam, viděla jsem sochu krásné Nefertiti, plno dalších krásných věcí, které Němci nakradli během války a oblíbila jsem si několik lidí ze třídy atd.
Berlín se mi moc líbil, jen chování těch lidí mě překvapilo. Němci jsou fakt hrozní! Co druhý člověk, který kolem mě prošel měl v ruce flašku piva, nechávali i psy aby to pivo pili..no hnus! Všichni sprostí, furt se někam tlačili a odmítali mluvit anglicky (kromě Starbucks), plno turků kolem...
Takže nebýt těch lidí, tak jsem si to na 100% užila. Jen noční cesta vlakem plným cigánů byla trochu děsivá, ale všechno jsme přežili :)
Ještě dnes si užívám doma pohodu, protože jsme měli jít na nějakou výstavu, pak mít 4 hodiny volno a pak se vrátit do školy na poslední dvě hodiny a sedět do 4 na výtvarce, což mi přišlo zbytečné. Zítra se už ale začnu připravovat do školy (už skoro ani nevím, jak se to dělá po 14 dnech volna :D).