Nestíhám, nestačím..a (už) nepiju

26. května 2012 v 21:10 | Kotě v síti |  Každodenní realita
Ahoj, ahoj :)
Moc se omlouvám, že je to už týden, co jsem se naposled ozvala, ale vůbec nestíhám :( ¨


Má nejlepší kamarádka má v úterý narozeniny a já pro ní nemám nic, protože to nestíhám! Musím v pondělí po škole, což je na nic, jelikož mám do 4 a musím se učit na úterý.
Bože, ta škola. Každý den příští týden máme nějaký test nebo zkoušení. Grr :/
No ale ta nejhlavnější věc, co se udála byla maturita mého přítele. Dopadla více než úspěšně, Tom odmaturoval z každého předmětu za 1! No není skvělý? :)
No a abych se "pochlubila". Včera jsem byla na té akci, o které jsem psala v minulém článku. Hůř to dopadnout nemohlo. Opila jsem se jak prase, míchala jsem neskutečným způsobem a v závěru jsem taťkovi poblila auto :D No paráda :D Musím říct, že jsem čekala, že dostanu kázání, upřímně jsem se docela bála, co přijde. Ale naši jsou hodně v pohodě. Smáli se mi a byli rádi, že jsem si to prožila a jsem poučena pro příště. A rozhodla jsem se, že končím s pitím! Ano, takhle věta zní, jako kdybych byla nějaký alkoholik, ale já nevím, jak jinak to napsat. Nepiju moc, ale když se napiju, tak se VŽDYCKY opiju jako čuně a většinou zvracím, nebo dělám jinou ostudu. Myslím si, že se dokážu bavit i bez pití. Prostě dám si jednoho panáka, nebo pivo a končím. Opravdu si nechci ničit játra od útlého věku a mám na to ještě čas. Osmnáct mi bude až v lednu, ale ve velkém stylu to určitě nebudu zapíjet. Vezmu kámošky, zajdeme na kafe a bude to :)
No a přestože jsem se tak zřídila včera, tak jsem dnes jela s taťkou na sraz Saabů (Saab je švédská automobilka, pokud nevíte :) Saabů je v republice asi okolo tisíce a jejich majitelé tvoří velikou partu, která jezdí na srazy, jezdí spolu kempovat, jezdí tour městem (50 aut stejné značky jede městem a troubí :D), většina je oblečena na triček s logem Saab, probíhají tam soutěže, je tam plno dobrého jídla a pití, můžete se projet v nejnovějším Saabu atd. Nebyla jsem poprvé, byla jsem už jako malá, ale to jsem z toho nic neměla. Dnes jsem si to ale užívala, otestovala všechna auta, svezla se v nejnovějším luxusu za 1000 Kč, zadarmo se najedla a napila :D No a nevím, jestli to víte, ale továrna už nefunguje a saaby se nevyrábí, značka zkrachovala. Koupili ji totiž General Motors, kteří ji potopili. A plno lidí svůj názor vyjadřovala různými logy a nápisy, např: Saab:Born by Jets, killed by GM (assholes) apod. jednu nálepku jsem si odnesla :D
No a to by bylo asi tak všechno. K nějakým lepším článkům se dostanu asi až za za 3 týdny, po uzavření klasifikace. Ale nebojte se, vše bude :)
A ještě poslední věc-dnes večer jsem fotila svoji kočku, tak tady máte nejpovedenější fotky :)


Vaše Kotě :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lauralex Lauralex | Web | 29. května 2012 v 14:41 | Reagovat

Samé jedničky? Ty vole ..:DDD
Všechny kámošky řeší, když nějaký vidí, auta a motorky - "ty kráso, ta je dobrá ..to je bourák". Nechápu, já tomu vůbec nerozumim. :DDDD Auta prostě pro mě nejsou. :D

Docela hnědý oči má (na tý druhý fotce to tak docela vypadá), to jsem moc neviděla nikdy. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama