Efing School

3. června 2012 v 19:07 | Kotě v síti |  Moje postřehy, úvahy atd
Tak jsem tady opět s nějakým přehledem týden, protože opravdu psát článek dříve, než v neděli večer je u mě nemožné! :D


Celý týden byl napraskaný učením, takže není moc o čem psát.
Něco se mi povedlo, něco jsem pokazila, co už, tak ot bývá. Hlavně jsem ale byla celý týden pořádně unavená, takže pokud vás napadá něco, co byste mi mohli poradit, abych nebyla tak hotová neustále, tak prosím, budu ráda :)
Když teď tak píšu, tak mě vlastně napadla jedna zajímavá věc, co se mi stala hned v pondělí. Chtěla jsem se přihlásit na facebook, když v tom mi naskočilo, že můj účet byl zablokován a chce to pro ověření mé telefonní číslo, přestože jsem se z telefonu na internet nikdy nepřipojila. Takže jsem už týden bez facebooku a je mi dobře, je mi fajn, nemám potřebu pořád zapínat PC, mmh, paráda, měli byste to taky zkusit!
V úterý jsem si vyzvedla nové brýle, které mi podle slov všech strašně sluší. Taky se mi líbí, takže až bude trocha času tak vám sem dám fotku :)
V pátek jsem strávila odpoledne s přítelem (teda, spíš jen u něj, jelikož jsem spala jak špalek :D) a pak jsem jeli ke mě domů, jelikož kousek od mého baráku slavil náš kamarád osmnáctku. Jenže my dva lenoši a špatní kamarádi jsem se na poslední chvíli vymluvili, lehli si do postele a koukali na filmy :D
Sobotu jsem už strávila zčásti učením, ale většinou jsem s Tomem blbli. Odpoledne jsem šli na závěr sezóny mého klubu. Je tam vždycky grilované maso, kofola a pivo zadarmo, takže jsme se šli pořádně najíst a napít :D Večer jsme s taťkou hráli člověče (porazila jsem je, chlapy jedny, HAHAAA) a do noci koukali na True Blood. Dnes už jsem se celý den učila, jelikož zítra píšeme ze ZSV na 15 stránek. Není to problém se naučit, když berete něco záživného, ale když je to nuda, tak to ne a ne vlézt do hlavy. :D Bože, ještě 3 týdny školy a pak KONEC!!! Už se nehorázně těším na ty prázndniny. S Tomem chceme jet pod stan, takže jsme už v sobotu vybírali nějaké kempy, zatím jsou ve finále dva, oba jsou skvělé, jeden se líbí mi a druhý Tomovi, tak nevím, kam nakonec pojedeme :D
Čeká mě opět našlapaný týden, během kterého nám i asi přijdou vyměňovat střešní okna, takže to zas bude :/ Ale teď mě čeká pořádná koupel a opět True Blood!!
Ozvu se zase nejpozději v neděli :))
Tohle tu není z žádného důvodu, jen mě to rozesmálo :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lauralex Lauralex | Web | 3. června 2012 v 20:35 | Reagovat

Na tuhle únavu, myslim, nepomáhá vůbec nic. Ale jestli na něco přijdeš, dej mi vědět. :D
Počítač zapínám především kvůli blogu a škole, takže bejt bez fejsbuku, stejně bych ho zapínala. :D

Konec školy, KONEC. Bože, těšim se tak moc!

2 Lauralex Lauralex | Web | 13. června 2012 v 17:23 | Reagovat

Byl to poslední tejden školy, takže jo, koukali.

3 J-zee ^^ J-zee ^^ | Web | 18. června 2012 v 11:23 | Reagovat

To učení je vážně šílenost. Škola mě užírá asi tak jako tebe. Už aby byly ty prázdniny.. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama