Duben 2013

Jak jen začít?

30. dubna 2013 v 14:43 | Kotě v síti |  Každodenní realita
Je to téměř rok, co mi jsem tady přidala nový článek. Dlouho jsem tady nepobyla, že? Ani si nepamatuji, proč jsem se tenkrát na blog vykašlala, ale vím, že jsem zpátky a budu psát. Chci totiž psát. Potřebuji rozptýlení od normálního světa a chvilku se zase věnovat sobě a svému dospívání a přemýšlení nad věcmi, které dělám a co mě k tomu vede. Zjistila jsem totiž, že přestože mám kamarády, hodně dobré kamarády, tak se před nimi přetvařuji. A chci to změnit. Už je ze mě dospělý člověk a nemůžu se chovat jako dítě.
Ale o tom později :)
První, na co bych se vás chtěla zeptat, je váš názor na facebook. Jasně, je to už stará záležitost, a několikrát omílané téma, uvědomuji si to. Ale mám pocit, že kvůli novým, chytrým telefonům, které má už dnes každý, tam opravdu každý už tráví hromadu času. Včetně mě. U mě není problém si facebook smazat, vůbec ne. Jenže pak nejsem v kontaktu s hromadou lidí ze školy a to celkem potřebuji. U mě je problém ten, že na ten fb nedokážu nechodit. Neustále mám tendenci tam chodit a pokaždé někomu napsat. A pak mám pocit, že někoho neustále otravuji a jsem nesnesitelná. Máte nějaké řešení? Máte stejný problém? Byla bych moc ráda, kdybyste mi poradili. Opravdu ho nechci mazat, mám tam strašně moc přátel z celé republiky, s kterými chci zůstat aspoň v částečném kontaktu.
Děkuji za všechny vaše rady a doufám, že ještě přijdete na můj blog :) Budu se ho snažit zpříjemnit a věnovat se mu co nejvíc to půjde :)

Vaše Kotě