Jak jen začít?

30. dubna 2013 v 14:43 | Kotě v síti |  Každodenní realita
Je to téměř rok, co mi jsem tady přidala nový článek. Dlouho jsem tady nepobyla, že? Ani si nepamatuji, proč jsem se tenkrát na blog vykašlala, ale vím, že jsem zpátky a budu psát. Chci totiž psát. Potřebuji rozptýlení od normálního světa a chvilku se zase věnovat sobě a svému dospívání a přemýšlení nad věcmi, které dělám a co mě k tomu vede. Zjistila jsem totiž, že přestože mám kamarády, hodně dobré kamarády, tak se před nimi přetvařuji. A chci to změnit. Už je ze mě dospělý člověk a nemůžu se chovat jako dítě.
Ale o tom později :)
První, na co bych se vás chtěla zeptat, je váš názor na facebook. Jasně, je to už stará záležitost, a několikrát omílané téma, uvědomuji si to. Ale mám pocit, že kvůli novým, chytrým telefonům, které má už dnes každý, tam opravdu každý už tráví hromadu času. Včetně mě. U mě není problém si facebook smazat, vůbec ne. Jenže pak nejsem v kontaktu s hromadou lidí ze školy a to celkem potřebuji. U mě je problém ten, že na ten fb nedokážu nechodit. Neustále mám tendenci tam chodit a pokaždé někomu napsat. A pak mám pocit, že někoho neustále otravuji a jsem nesnesitelná. Máte nějaké řešení? Máte stejný problém? Byla bych moc ráda, kdybyste mi poradili. Opravdu ho nechci mazat, mám tam strašně moc přátel z celé republiky, s kterými chci zůstat aspoň v částečném kontaktu.
Děkuji za všechny vaše rady a doufám, že ještě přijdete na můj blog :) Budu se ho snažit zpříjemnit a věnovat se mu co nejvíc to půjde :)

Vaše Kotě
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zítra Zítra | Web | 30. dubna 2013 v 16:57 | Reagovat

Hhh, na ten facebook je lehká rada, a opravdu účinná. Stýkej se s lidmi které máš ráda mnohem víc v reálném životě, pořádej pikniky, výlety do kina a návštěvy... uvidíš, to je nejlepší lék :) Nemazej ho, to nemá smysl, on je užitečný.
Přeji veselé a příjemné blogování! mě to také pomáhá si urovnat myšlenky, protože nemám nikoho, s kým bych takové osobní věci mohla probrat. Ahoj, a zase se u mě někdy stav ;)

2 Vendy Vendy | Web | 1. května 2013 v 17:29 | Reagovat

Zvláštní... čekala jsem, že tě facebook otravuje a že ho asi zrušíš, ale zdá se, že tě baví. Asi bych to nechala proplouvat a nic moc neřešila. Jestli se ti chce něco napsat svým kamarádům, tak je to asi v pořádku, chceš být s nimi v kontaktu. Já tenhle problém nemám, protože nemám moc přátel a s těmi, které mám, si napíšem jen jednou za pár dní. Mně víc času pohltí blog...
Jestli můžu poradit, facebook nemaž. Na to je vždycky dost času. Jestli už jsi přes něj v kontaktu se svými spolužáky, například, tak kde tě budou v budoucnu hledat? Takhle máš aspoň nějaký bod, kterého se můžeš chytit, nějaké stálé místo, kam se můžeš vrátit, nebo kam můžeš zajít, když potřebuješ.
A jak ti psala Zítra (zvláštní název) v předchozím komentáři, užívej si reálného života a reálné přátele. Ale face si nech, je užitečný.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama