Květen 2013

Hektický týden konečně za mnou :)

12. května 2013 v 18:02 | Kotě v síti |  Každodenní realita
Ahojte :)
Tak se zase hlásím s novým článkem. Jak jsem předpokládala ve článku z minulé neděle, neměla jsem celý týden čas se dostat na internet. Týden jsem chyběla ve škole a testy se mi jednoduše nakupily, takže zábava musela jít stranou. Ale vše jsem zvládla a příští týden bude už více v pohodě a budu mít více času.
Za týden se tedy nic moc nového neudálo. Jen jsem k tréninkům přidala i pravidelný běh a musím vám říct, že už po týdnu vidím výsledky. Jsem sportovec, takže se mi fyzička nabírá snadněji, než ostatním, kteří se sportu zas až tak aktivně nevěnují, ale tak rychlé výsledky jsem teda nečekala. Lépe se mi dýchá, nejsem hned tak unavená, paráda. :)
Ve středu byl nejlepší den! Hlavně teda dopoledne. Bylo TAK krásně, že jsem se od 9 až téměř do 1 válela na zahradě v plavkách. Moc jsem se neopálila, ale nabila jsem se dobrou náladou až do konce týdne. Fakt skvělý den. Ani ta bouřka odpoledne mi tolik nevadila :)
Škoda, že se to počasí pokazilo teď na víkend. Odjeli jsme s Tomem na chatu do Beskyd a bohužel nám oba dny pořádně propršely a my jsme nevystrčili nos z chaty. Mrzí mě to, ale i tak jsme si to užili a zase jsme si o něco blíž. Jestli to ještě teda jde. Tak moc ho miluji :) Déšť na chatě způsobil, že jsem přečetla skoro celou knížku Sněhulák od Jo Nesba. Četla jsem od něj plno knížek, ale tenhle díl je opravdu nejlepší. Miluji skandinávské autory. Mají neuvěřitelný talent na takové detektivky.
Co vy, jak jste si užili týden, víkend? Taky jste propadli kouzlu Jo Nesba a jeho Harryho Holea?
Mějte se zatím hezky, já se určitě zase brzy ozvu.
Vaše Kotě.
P.S. Mám konečně upravené fotky z našeho focení v Raduni. Máte nějaké pod perexem. Dejte mi do komentářů vědět, jak se vám líbí, mě se líbí moc. :)

Na pár hodin modelkou

5. května 2013 v 21:44 | Kotě v síti |  Každodenní realita
Zdravím všichni! :)

Omlouvám se, že se tady dva dny neobjevil článek, ale byla jsem týden pekelně nemocná a všechny testy a zkoušení se mi nahromadily na pondělí a úterý a já najednou nestíhám :D Ale tak aspoň dneska jsem si udělala chviličku čas a napíšu krátký článek. Jelikož jsem už ale úplně vygumovaná, tak jen ve zkratce pár "vykecávaček".

Láska až za hrob?

1. května 2013 v 12:30 | Kotě v síti |  Moje postřehy, úvahy atd
Myslím si, že po přečtení tohoto článku bude jedna půlka z vás se mnou souhlasit, druhá ne. Ale zajímají mě vaše reakce.